OSP Stawiszyn
16/2024 Kolizja dwóch pojazdów na jednym ze skrzyżowań DK25 w Stawiszynie

16/2024 Kolizja dwóch pojazdów na jednym ze skrzyżowań DK25 w Stawiszynie

Kolejne zdarzenie drogowe na Drodze Krajowej nr 25 w Stawiszynie powodem wyjazdu alarmowego naszych strażaków.

    W środę, 15 maja 2024 o godzinie 10:51 zostaliśmy zaalarmowani przez dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu do zdarzenia. W remizie, drogą radiową otrzymaliśmy informację o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu DK25 przy stacji paliw Orlen. Do akcji bezpośrednio wyjechał zastęp techniczny.

    Po dojechaniu zastępu na miejsce, zastano samochód osobowy znajdujący się poza pasem drogowym w rowie oraz pojazd ciężarowy na jednym z pasów jezdni. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych. W wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych.

    Siły i środki:

Fotografia poglądowa z archiwum OSP Stawiszyn (zabrania się użycia bez zgody)

Dołącz do nas
Google+