OSP Stawiszyn
39/2023 Potrącenie na DK25 w miejscowości Zbiersk

39/2023 Potrącenie na DK25 w miejscowości Zbiersk

Drugi piątkowy alarm spowodowany potrąceniem pieszego na Drodze Krajowej nr 25

    W dniu 01.09.2023 o godzinie 21:58 zostaliśmy ponownie tego dnia zaalarmowani b wstawić się na alarm do remizy. Po zgłoszeniu się drogą radiową do Stanowiska Kierowania, otrzymaliśmy informację o potrąceniu pieszego na DK25. Bezzwłocznie do zdarzenia wyjechał zastęp techniczny w obsadzie 5 osobowej. W remizie pozostało 8 druhów gotowych do wyjazdu kolejnym zastępem.

    Działania na miejscu zdarzenia były prowadzone wspólnie z OSP Zbiersk i ZRM z podstacji w Stawiszynie a następnie również ze strażakami z JRG-1. Przez cały czas trwania działań Droga Krajowa nr 25 była zablokowana.

    Siły i środki:

Fotografia poglądowa z archiwum OSP Stawiszyn (zabrania się użycia bez zgody)

Dołącz do nas
Google+