OSP Stawiszyn
21/2021 Podtopiona posesja na ulicy Szkolnej w Stawiszynie

21/2021 Podtopiona posesja na ulicy Szkolnej w Stawiszynie

Podtopienia posesji na terenie miasta spowodowane burzą, która przeszła przez nasz region.

    Dnia 9 lipca o godzinie 1:13 zostaliśmy zaalarmowani przez MSK KM PSP w Kaliszu podczas burzy, która nawiedziła nasz region. Po przybyciu strażaków do remizy okazało się, że mamy udać się do podtopionej posesji na ulicy Szkolnej w Stawiszynie.

    Do zdarzenia wyjechaliśmy jednym zastępem GBA3/16 w liczbie 7 ratowników, pozostali strażacy zabezpieczali remizę na wypadek kolejnego wezwania podczas trwającej burzy. Obowiązkami naszego zastępu było wypompowanie wody z zalanej posesji za pomocą pompy pływającej NIAGARA-1. Zastęp powrócił do bazy po około 30 minutach.

Siły i środki:

  • 349[P]94 GBA3/16 Renault S170Ti/Camiva - OSP KSRG Stawiszyn
Dołącz do nas
Google+