OSP Stawiszyn
15/2021 Zdarzenie drogowe na drodze powiatowej Petryki - Złotniki Wielkie

15/2021 Zdarzenie drogowe na drodze powiatowej Petryki - Złotniki Wielkie

Podczas zabezpieczania XXIV Rodzinnego Rajdu Rowerowego zorganizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Stawiszyn zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z uczestnictwem motocykla na drodze powiatowej Petryki - Złotniki Wielkie.

Dnia 30.05.2021 o godzinie 16:18 zostaliśmy zaalarmowani przez MSK KM PSP w Kaliszu do zdarzenia drogowego na drodze pomiędzy miejscowościami Petryki - Złotniki Wielkie. Pierwszym zastępem udającym do zdarzenia był SLRt, który w tym czasie zabezpieczał rajd rowerowy.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, poszkodowaną motocyklistką opiekowało się już ZRM. Po dojechaniu drugiego zastępu GBA na miejsce akcji, pierwszy powrócił do zabezpieczania rajdu rowerowego.

Siły i środki:

  • 349[P]86 SLRt Ford Transit/FrankCars - OSP KSRG Stawiszyn
  • 349[P]94 GBA 3/16 Renault S170Ti/Camiva - OSP KSRG Stawiszyn
  • 341[P]22 GBARt 2,5/16 MAN TGL/Stolarczyk - JRG-1 KM PSP Kalisz
  • Radiowóz - WRD KMP w Kaliszu
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

FOTO: Roman Stasiak - OSP Stawiszyn (zabrania się użycie zdjęć bez zgody)

Dołącz do nas
Google+