OSP Stawiszyn
04/2021 Pies w stawie w miejscowości Zbiersk Kolonia

04/2021 Pies w stawie w miejscowości Zbiersk Kolonia

Załamany lód pod psem na stawie w miejscowości Zbiersk Kolonia

O godzinie 14:04 w dniu 24 stycznia 2021 roku zostaliśmy zadysponowani do psa znajdującego się w wodzie, pod którym załamał się lód. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pies znajduje się w przerębli 20 metrów od linii brzegu. Nasze działania polegały na zwodowaniu łodzi wodno-lodowej JACEK i dotarcie do psa. Jeden z nasych strazaków zajął się właścicielem psa, który sam próbował ratować swojego psa przed naszym przyjazdem. Akcja zakończyła się sukcesem, i pies wraz z właścielem został odwieziony do domu.

Siły i środki:

  • 349[P]86 SLRt Ford Transit/FrankCars - OSP KSRG Stawiszyn
  • 349[Ł]11 Łódź wodno-lodowa "JACEK II"

FOTO: FUNPAGE OSP STAWISZYN (zabrania się użycie zdjęć bez zgody)

Dołącz do nas
Google+