OSP Stawiszyn
25/2017 Usunięcie przewróconego drzewa ze stodoły w miejscowości Piątek Mały

25/2017 Usunięcie przewróconego drzewa ze stodoły w miejscowości Piątek Mały

Przewrócone drzewo opierało się o stodołę w jednym z gospodarstw w Piątku Małym

Ostatniego dnia czerwca nasi strażacy również nie zaznali spokoju, ponieważ o godzinie 19:40 ponownie wyjąca syrena wezwała ich na akcję. Po paru minutach z remizy wyjechał zastęp 349[P]86 SLRt Ford Transit/ FrankCars udając się na miejsce zdarzenia. Naszymi obowiązkami było zabezpieczenie miejsca akcji i usunięcie drzewa opierającego się o stodołę przy pomocy pił mechanicznych. Nasze działania trwały zaledwie 40 minut.

Siły i środki:

  •  349[P]86 SLRt Ford Transit/ FrankCars - OSP STAWISZYN

FOTO: OSP STAWISZYN - https://www.facebook.com/stawiszynosp/

Dołącz do nas
Google+