OSP Stawiszyn

18/2017 Tragiczny wypadek samochodowy na Długiej Wsi Pierwszej

Uderzenie samochodu marki Audi w drzewo przyczyną śmiertelnego wypadku w gminie Stawiszyn

Dnia 27 maja 2017 roku o godzinie 15:25 nasi strażacy zostali wezwani przez MSK KM PSP w Kaliszu do wypadku drogowego w miejscowości Długa Wieś Pierwsza. Po zaledwie paru minutach zastępy 349[P]86 SLRt Ford Transit/FrankCars oraz 349[P]94 GBA 3/16 Renault S170Ti/Camiva wyjechały z remizy udając się na miejsce zdarzenia. Po dojeździe naszych strażaków na miejscu pracował już zespół ratownictwa medycznego. Niestety siła uderzenia auta w drzewo była bardzo silna co spowodowało śmierć kierowcy na miejscu. 

Naszymi obowiązkami było zabezpieczenie miejsca wypadku, a następnie po czynnościach policji i prokuratury pojazd i pozostałości powypadkowe zostały uprzątnięte. 

Nasze działania trwały około 3 godziny

Dołącz do nas
Google+