OSP Stawiszyn
37/2016 Kolizja drogowa na DK25 w Stawiszynie

37/2016 Kolizja drogowa na DK25 w Stawiszynie

Nieustąpienie pierwszeństwa na skrzyżowaniu dróg przyczyną kolizji drogowej

W dniu 29 grudnia 2016 roku o godz.: 10:07 zostaliśmy powiadomieni przez selektywne wywoływanie o wezwaniu do remizy. Pierwsi przybyli do remizy dowiedzieli się przez radio o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu DK25 i ulicy słonecznej. Już po zaledwie 3 minutach zastęp 349[P]86 SLRt Ford Transit/FrankCars wyjechał z remizy udając się na miejsce zdarzenia.

Po dojechaniu na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa samochody osobowe FSO Polonez oraz Peugeot. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz uprzątnięcia rozbitych samochodów z drogi a następnie pozostałości po kolizyjnych. Nasze działania trwały około 45 minut.

Siły i środki:

  • 349[P]86 SLRt Ford Transit/FrankCars 
Dołącz do nas
Google+