OSP Kalisz Lis
28/2015 - Wypadek drogowy

28/2015 - Wypadek drogowy

Niedługo po powrocie do bazy z poprzedniego zdarzenia zastęp 349[P]05 został ponownie zadysponowany tym razem do wypadku drogowego. Na miejsce udały się również zastępy PSP 342[P]25 oraz 341[P]41.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki Renault Megane znajduje się w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowały 2 osoby, jedna znajdowała się wciąż w samochodzie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji pojazdu, odłączeniu akumulatorów, odłączeniu instalacji LPG oraz udzieleniu KPP pasażerce. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zajął się osobami uczestniczącymi w wypadku. Pasażerkę zabrano do szpitala. Po wykonaniu czynności operacyjnych przez Policję, samochód wyciągnięto z rowu, po czym akcję zakończono. W działaniach brały udział trzy zastępy Państwowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, Policja oraz ZRM. 

Dołącz do nas
Google+