OSP Kalisz Lis
24/2015 - Wypadek drogowy

24/2015 - Wypadek drogowy

13 czerwca br. około godziny 20:07 na ulicy Starożytnej doszło do dachowania samochodu osobowego Renault Laguna. Na miejsce zdarzenia zostaliśmy zadysponowani przez Miejskie Stanowisko Kierowania PSP w Kaliszu. Do zdarzenia natychmiast wyjechał zastęp 05 wraz z sześcioosobową obsadą, a także zastęp 342[P]25 oraz 341[P]41.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki Renault Laguna leży na polu przewrócony kołami do góry. W pojezdzie jechało 6 osób, jedna osoba była przygnieciona samochodem.  Od razu uwoliniśmy ją spod wraku pojazdu i zaczeliśmy udzielać KPP, zajeliśmy się także pozostałymi pięcioma poszkodowanymi. Po krótkiej chwili przybyły zastępy PSP które również zajeły się pomocą poszkodawanym. Następnie przybyły trzy zespóły PRM które zadecydowały o zabraniu wszystkich 6 osób do szpitala. Po wykonaniu czynności operacyjnych przez Policję, zastępy PSP udały się do bazy, a nasza jednostka została na miejscu do czasu zabrania wraku pojazdu przez pomoc drogową. Po usunięciu samochodu przez pomoc drogową zastęp 349[P]05 udał się do bazy. 

Dołącz do nas
Google+