OSP Pudliszki
VII Turnieju w strzelaniu z broni pneumatycznej dla członków młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu gminy Krobia

24 lutego w Szkole podstawowej w Krobi odbył się po raz siódmy Turniej Strzelecki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Do rywalizacji stanęło dziewieć czteroosobowych drużyn. Po podliczeniu wyników okazało sie, że zwyciężyła drużyna OSP Sułkowice. Drugie miejsce zajęła drużyna OSP Pudliszki, a trzecie  OSP Bukownica

Warto dodać, że w składzie drużyny z Sułkowic znalazł się także zwycięzca zawodów w kategorii indywidualnej - Mateusz Łapawa, który wystrzelał 46 na 50 możliwych do zdobycia punktów.

24 lutego za broń chwycili również opiekunowie młodych strażaków. Wśród nich "najcelniejszym okiem" wykazał się Adam Urbański z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krobi.

Na zakończenie strzeleckiej rywalizacji strażaków, której organizatorami byli tradycyjnie już Gmina Krobia, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Klub Żołnierzy Rezerwy w Krobi, zawodnicy trzech najlepszych drużyn oraz najlepsi strzelcy wśród młodzieży i opiekunów otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.