OSP Krobia

Pomoc dla dh Mikołaja

GAŚNICA DLA MIKIEGO

Czołem!!! Witamy!!! W związku z chorobą naszego druha Mikołaja w dniu 16 listopada (piatek) w remizie OSP KROBIA przy ul. Ogród Ludowy 1, od godziny 16:30 będzie można wrzucać dobrowolną kwotę do puszki kwestarskiej.

Zapraszamy do pomocy i składania datków.

Zbiórka będzie organizowana w każdy piątek od 16:30 do odwołania.

Prosimy o reagowanie i udostępnianie posta by jak najwięcej ludzi się dowiedziało. DZIEKUJEMY 🚨🚨

GAŚNICA dla MIKOŁAJA

 

Szanowni Państwo,

w kontekście wcześniejszych postów Ilony Waleńskiej. Będziemy organizowali dla Mikołaja Dudy zbiórkę funduszy na leczenie. Póki co ograniczy się o ona do krobskiego przedszkola, jednak wierzę w to, że niebawem przerodzi się w szerszą akcję. Dlatego mam serdeczną prośbę, aby rozpowszechnić wśród rodziców dzieci z Przedszkola Samorządowego "Pod Świerkami" informację, którą zamieszczam poniżej. Z pewnością pozostali rodzice też mają podobną do nas grupę na FB, a jak wiadomo, jest to obecnie jedna ze skuteczniejszych metod informacyjnych, jeżeli chcielibyście wesprzeć Mikołaja Dudę z Krobi, który zmaga się z glejakiem mózgu.

Mikołaj ma 21 lat i kilkanaście tygodni temu dowiedział się, że ma glejaka mózgu. Niebawem w Centrum Onkologii w Gliwicach przejdzie radioterapię i prawdopodobnie również chemioterapię. By wspomóc leczenie i zwiększyć szanse na powrót do zdrowia, Mikołaj stosuje również m.in. specjalną dietę, w tym suplementy sprowadzane z USA. Miesięczny koszt takiej kuracji wynosi ok. 6 tys. zł. Dla każdego z nas byłby to z pewnością spory wydatek dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie Mikołaja i jego rodziny w walce z chorobą. Za wszelką okazaną pomoc już dzisiaj serdecznie dziękujemy!

Dołącz do nas
Google+