OSP Rosko
Otwarcie boiska

Otwarcie boiska

Na terenie wsi Rosko zostało otwarte wielofunkcyjne boisko sportowe, na które społecznośœć czekała z ogromną niecierpliwoœścią. Cieszy nas ten fakt szczególnie, gdyż jest to obiekt publiczny, z którego będzie korzystała szkoła, ale również społecznoœść lokalna. Uroczystośœć odbyła się 12 listopada 2012 i rozpoczęła się montażem słowno-muzycznym z okazji Narodowego ŚŒwięta Niepodległośœci.

Głównym punktem programu było przecięcie wstęgi na nowo otwartym boisku sportowym przez Burmistrza Wielenia w towarzystwie członków Parlamentu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Rosku. Pan Burmistrz, Zbigniew Stochaj osobiœście wykonał jako pierwszy wzorcowe strzały do nowej bramki. Ksiądz Grzegorz Baranowski, proboszcz parafii w Rosku pośœwięcił nowy obiekt. Należy dodać, że głównym inwestorem tego ważnego dla naszej szkoły przedsięwzięcia była gmina Wieleń.

W każdy piątek o godzinie 20 strażacy z OSP Rosko mają zarezerwowane boisko i grają w piłkę nożną, ponieważ przygotowywują się do nocnego turnieju, który odbędzie się 21 czerwca  właśnie na owym obiekcie. Impreza zaczyna się od godziny 21. Serdecznie zapraszamy !

Dołącz do nas
Google+