OSP Moskorzew
9/2014 Wypadek drogowy w miejscowości Dalekie

9/2014 Wypadek drogowy w miejscowości Dalekie

18.06.2014 OSP Moskorzew zostało zadysponowane przez PSK Włoszczowa do wypadku drogowego w miejscowości Dalekie gm Moskorzew.

Mężczyzna jadący z rodziną Fordem aby uniknąć czołowego zderzenia z ciężarówka zjechał do rowu. Nasza jednostka w bardzo szybkim czasie dojechała na miejsce zdarzenia w sile 4 druhów udzielając pierwszej pomocy kobiecie u której w wyniku uderzenia samochodu prawdopodobnie doszło do uszkodzenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz odłączenie akumulatora to dalsze czynności podjęte przez naszych druhów. Poszkodowaną przekazano zespołowi pogotowia. Na miejscu : OSP Moskorzew, PSP Zawiercie posterunek zamiejscowy Szczekociny, PSP Włoszczowa, Zespół pogotowia ratunkowego i dwa radiowozy policji.

Dołącz do nas
Google+