OSP Zaborowice
Zawody Sportowo-Pożarnicze

Zawody Sportowo-Pożarnicze

Z przyjemnością informujemy, ze nasz jednostka zdobyła I miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo- Pożarniczych. Odbyły się one 02.09.2017r. na kompleksie sportowym w Mniowie.

Do rywalizacji staneły wszystkie jednostki z terenu gminy Mniów: OSP Grzymałków, OSP Malmurzyn, OSP Mniów i oczywiście OSP Zaborowice. Druhowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych senior oraz senior plus potocznie zwaną "oldboys". Rozegrano dwie konkurencje: sztafeta 7x50m oraz ćwiczenie bojowe. Kadrę sędziowska stanowili przedstawiciele Miejskiej Komendy PSP w Kielcach na czele z przewodniczącym komisji bryg. Szymonem Górskim. Rywalizacja była bardzo zaciekła a wszystkie drużyny swietnie przygotowane. Dziękujemy za wspólne zmagania i sportową atmosferę. Puchar zwycięzcy oraz nagrodę pieniężną odebraliśmy z rąk Wójta Gminy Mniów Mariusza Adamczyka na festynie kończącym wakacje w Mniowie. Ponadto nasz druh Maciej Janus odebrał z rąk Krzysztofa Janickiego nagrodę Starosty Kieleckiego dla najmłodszego uczestnika zawodów.
Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich naszych fanów na Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze które odbędą się w Strawczynku w dniu 17.09.2017r. Nasza jednostką podobnie jak dwa lata temu będzie reprezentować Gminę Mniów.
Klasyfikacja generalna
Seniorzy:
1. OSP Zaborowice,
2. OSP Grzymałków,
3. OSP Mniów,
4. OSP Malmurzyn.
Seniorzy plus "Oldboys"
1. OSP Grzymałków,
2. OSP Mniów,
3. OSP Zaborowice.
W sposób szczególny pragniemy podziękować naszym sponsorom Radnemu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego #Tomasz Zbrógowi, Radnemu Rady Gminy Mniów Krzysztofowi Augustyniakowi, ubojni drobiu EuroQr oraz #Sala Zaborowice " Gościniec za Borem" za pomoc w zakupie sportowych węży i prądownicy.

Dołącz do nas
Google+