OSP Zaborowice
14/2017 Wypadek w Przełomie

14/2017 Wypadek w Przełomie

Dnia 27.05.2017 r. o godzinie 13:03 zostaliśmy zadysponowani przez SK KM PSP w Kielcach do wypadku na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Przełom

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia wspomogliśmy w działaniu Policje, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz OSP KSRG Mniów. W wyniku zdarzenia pomocy udzielono kierowcom samochodów osobowych którzy zostali zabrani do szpitali przez załogi PR ora LPR. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, odcięciu zasilania akumulatorowego w samochodach, neutralizacji wycieków oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia. Na czas prowadzonych działań droga krajowa na tym odcinku była zamknięta, a Policja zorganizowała objazdy.
W działaniach brały udział: OSP KSRG Zaborowice, OSP KSRG Mniów, dwa zastępy JRG 2 Kielce, Pogotowie Ratunkowe i LPR oraz Policja.

 

Dołącz do nas
Google+