OSP Skalbmierz
DRUHNY W NOWYCH MUNDURACH

DRUHNY W NOWYCH MUNDURACH

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Skalbmierzu, pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla kierownictwa P.P.H.U. „SUBOR” w Staszowie, za ufundowanie dla naszych druhen umundurowania wyjściowego.

Nie dawno pisaliśmy o tym, że w nasze szeregi wstąpiły między innymi 4 druhny. Pojawiła się wówczas konieczność ich zgodnego z regulaminem umundurowania. My, jako jednostka, nie dysponujemy zbyt wielkimi środkami. Nie mogliśmy też liczyć na pomoc jednostki samorządu terytorialnego. I wtedy to z pomocą przyszło wspomniane już przedsiębiorstwo, P.P.H.U. „SUBOR”, które zajmuje się między innymi produkcją i dystrybucją umundurowania strażackiego. Dzięki wspólnym staraniom druha Prezesa Dariusza Wojtasika i Naczelnika druha Adama Dębowskiego, a także zrozumieniu i pomocy kierownictwa przedsiębiorstwa, nasze druhny otrzymały nowe mundury uszyte specjalnie dla nich.

Uszyte przez przedsiębiorstwo kobiece umundurowanie, jest bardzo wysokiej jakości. Nasze druhny, czują się w nim bardzo dobrze, a jak się prezentują no to można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach. Mundury otrzy,aliśmy pod koniec miesiąca sierpnia, ale dopiero wczoraj udało się po zakończeniu uroczystości zrobić sesję druhną w ich umundurowaniu.

Brakujące elementy umundurowania tj. kapelusze, koszule z niezbędnymi akcesoriami, zakupiliśmy już ze swoich środków finansowych.

Podobnie i umundurowanie koszarowe, dla naszych druhen zostało uszyte, przez P.P.H.U. „SUBOR”. Również i z tego asortymentu druhny są bardzo zadowolone i bardzo je sobie chwalą.

Tym samym chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować kierownictwu P.P.H.U. „SUBOR”, za okazaną nam pomoc i zrozumienie, dzięki którym nasze druhny mogą godnie reprezentować Ochotniczą Straż Pożarną w Skalbmierzu, podczas różnych świąt i uroczystości.

Jednocześnie chcielibyśmy też polecić innym jednostkom to przedsiębiorstwo. Oprócz sortów mundurowych, można tam znaleźć bogatą ofertę sprzętu przeciwpożarowego. Do tego jeszcze dołączyć trzeba, bardzo miłą i profesjonalną obsługę klienta.

Dołącz do nas
Google+