OSP Skalbmierz
PODZIĘKOWANIE ZA OFIARNĄ SŁUŻBĘ NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA

PODZIĘKOWANIE ZA OFIARNĄ SŁUŻBĘ NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA

W dniu 17 lutego 2020 roku, druh Dariusz Wojtasik odebrał z rąk zastępcy Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, brygadiera Grzegorza Rajcy pamiątkowy grawerton, jako podziękowanie za największą liczbę wyjazdów pośród jednostek O.S.P. na terenie powiatu kazimierskiego.

17 lutego 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kazimierzy Wielkiej, odbyła się narada podsumowująca działanośc jednostek ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu kaizmierskiego w 2019 roku.

Naradę zaszczyciło swoją obecnością wielu znamienitych gości, a wśród nich zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, brygadiera Grzegorza Rajca.

Podczas narady omówiono zagadnienia operacyjne związane z działaniami ratowniczymi, realizacje szkoleń OSP, przeprowadzone czynności kontrolno – rozpoznawcze, dotacje dla jednostek OSP, zrealizowane inwestycje, a także podsumowano akcje prewencyjne. Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach bryg. Grzegorz Rajca podczas swojego wystąpienia podziękował wszystkim strażakom z terenu powiatu kazimierskiego za ich codzienną działalność na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Jednym z punktów narady było wręczenie pamiątkowego grawertonu dla naszej jednostki, jako podziękowania w imieniu strażaków Państwowej Straży Pożarnej województwa świętokrzyskiego, za ofiarną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców województwa i nieustanną gotowość do podejmowania trudu ratowania życia ludzkiego i mienia. Nasza jednostka w 2019 roku zanotowała największą liczbę wyjazdów do działań ratowniczo - gaśniczych pośród jednostek O.S.P. na terenie powiatu kazimierskiego.

Bardzo dziękujęmy wszystkim druhom, którzy  angażujac się w działaność naszej jednostki, poświęcając swój wolny czas pracowali na to wyróznienie, jednocześnie w widoczny sposób dając przykład troski o innych oraz dbałości o wartości zapisane w rocie ślubowania i na strażackich sztandarach.

Dołącz do nas
Google+