OSP Skalbmierz
WIELKI FESTYN CHARYTATYWNY

WIELKI FESTYN CHARYTATYWNY

24 maja tak jak wcześniej informowaliśmy, na stadionie sportowym w Skalbmierzu odbył się festyn charytatywny, podczas, którego prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie mieszkanki naszego miasteczka. Każdy, kto tylko miał chęć mógł w tym dniu pomóc drugiej osobie. Festyn zakończył się sukcesem. Organizatorom udał się uzbierać kwotę 19 tysięcy 235 złotych i 97 groszy!

Festyn obfitował w liczne atrakcje tak dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Organizatorzy zadbali o występy różnych zespołów od ludowych po rockowe. Licytowano też atrakcyjne przedmioty i nagrody. Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszyło się pióro, które przekazała Pani Wiceminister Obron Narodowej Beata Oczkowicz.

My, jako strażacy również włączyliśmy się w tą wielką charytatywną imprezę. Jedną z atrakcji przygotowaną dla tych najmłodszych uczestników imprezy była możliwość zobaczenia z bliska samochodu strażackiego. Członkowie naszej jednostki wspólnie z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sielcu Kolonii bardzo chętnie pokazywali zainteresowanym swoje pojazdy i wyposażenie samochodów strażackich. Każde z dzieci mogło przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak, mogąc trzymać strażacką prądownicę, czy przymierzając strażacki hełm. Oczywiście każde z dzieci miało także możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotografii ze strażakami.

Przyłączamy się do podziękowań organizatorów tego festynu dla każdej osoby, która wsparła prowadzoną w tym dniu zbiórkę, a tym samym przyłączyła się do pomocy w leczeniu choroby, która została dotknięta mieszkanka naszego miasteczka.

Materiał filmowy autorstwa Pana Antoniego Koceli z festynu - FILM

Dołącz do nas
Google+