OSP Skalbmierz
„NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! NIE MUSISZ BYĆ STRAŻAKIEM, ŻEBY KOMUŚ POMÓC”. RAZEM DLA DOROTY!

„NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! NIE MUSISZ BYĆ STRAŻAKIEM, ŻEBY KOMUŚ POMÓC”. RAZEM DLA DOROTY!

My strażacy, mamy już we krwi to, że na dźwięk ogłoszonego alarmu natychmiast zostawiamy swoje rodziny, przyjaciół, znajomych, swoją pracę by wyruszyć na akcję, podczas, której z narażeniem własnego życia i zdrowia ratujemy życie i mienie najczęściej obcych nam osób. Teraz każdy z Was ma szansę udzielić pomocy osobie, która jej pilnie potrzebuje, a wystarczy na prawdę nie wiele. Co trzeba zrobić?

Albert Einstain powiedział kiedyś, że „najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze”. Czasem, aby dać komuś nadzieję, szczęście wystarczy tak nie wiele. Dobre słowo, uśmiech, bezinteresowna pomoc.

Tym razem wystarczy, że każdy, kto ma dobre serce i chce pomóc drugiej osobie weźmie udział w wielkim charytatywnym festynie, który odbędzie się 24 maja na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „VICTORIA” w Skalbmierzu. Podczas tego festynu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie choroby nowotworowej 35 – letniej mieszkanki naszego miasteczka, matki dwójki dzieci.

Również i my, jako członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skalbmierzu pragniemy włączyć się w tę imprezę. Podczas festynu każde z dzieci będzie miało możliwość zobaczenia z bliska naszego samochodu pożarniczego i sprzętu, a także przymierzenia prawdziwego hełmu strażackiego. Ponadto dla uczestników festynu organizatorzy przewidzieli atrakcyjne upominki i nagrody. Między innymi lot samolotem czy sesje spa.

Najważniejsza jest jednak każda pomoc finansowa uczestników tego wielkiego festynu. Tak, jak dla nas strażaków, kiedy wyruszamy na akcję liczy się każda minuta, tak teraz liczy się każda nawet symboliczna złotówka, którą ofiaruje każdy uczestnik festynu.

Początek festynu o godzinie 15:00

Dla tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć w festynie, a chcieliby wesprzeć naszą mieszkankę w walce z chorobą podajemy numery kont, na które można przekazać swoją pomoc:

  • FUNDACJA AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 801/82/1, 04-620 Warszawa koniecznie z dopiskiem MOSTEK,4437. Nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
  • FUNDACJA Im. ADAMA WORWY Al. 1000-lecia 44, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem DLA DOROTY MOSTEK. Nr konta: 53 1240 1574 1111 0010 3480 6570

PAMIĘTAJ! „NIE MUSISZ BYĆ STRAŻAKIEM, ŻEBY KOMUŚ POMÓC”. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. RAZEM DLA DOROTY!

Dołącz do nas
Google+