OSP Skalbmierz
CZYM NA CO DZIEŃ ZAJMUJĄ SIĘ NASZE DRUHNY BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE NA MISS STRAŻY 2014

CZYM NA CO DZIEŃ ZAJMUJĄ SIĘ NASZE DRUHNY BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE NA MISS STRAŻY 2014

Dwie nasze druhny Marcela i Karolina biorą udział w konkursie „MISS STRAŻY 2014”. Czym się zajmują, na co dzień, jakie są ich zainteresowania? Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ich temat i do głosowania na nasze piękne druhny.

Obie druhny wstąpiły w szeregi naszej jednostki w maju tego roku. Bardzo aktywnie włączają się we wszystkie działania podejmowane przez O.S.P. Skalbmierz. Czym zajmują się, na co dzień?

DH MARCELA KWIECIEŃ

Nasz specjalista od prewencji przeciwpożarowej oraz public relations. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Działoszycach rocznik 2011. Obecnie jest studentką III roku psychologii o specjalności kliniczno – sądowej. Lubi aktywnie spędzać wolny czas. Interesuje ją fitness i w najbliższym czasie chce zostać instruktorką. Oprócz tego interesuje ją pożarnictwo oraz psychologia.

Oddaj głos na druhnę Marcelę – kliknij TUTAJ, a następnie pod zdjęciem „LUBIĘ TO”.

DH KAROLINA DEREK

Jest absolwentką Technikum Ekonomicznego przy Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach rocznik 2013. Obecnie studiuje na I roku pielęgniarstwo w Kielcach. Interesuje się muzyką, tańcem, filmem oraz ratownictwem medycznym i pożarnictwem.

Oddaj głos na druhnę Karolinę – kliknij TUTAJ, a następnie pod zdjęciem „LUBIĘ TO”

Zachęcamy do oddawania swoich głosów na nasze urocze druhny.

Dołącz do nas
Google+