OSP Skalbmierz
"STRAŻACKIE MIKOŁAJKI" - FILM Z PRZYJAZDU MIKOŁAJA

"STRAŻACKIE MIKOŁAJKI" - FILM Z PRZYJAZDU MIKOŁAJA

Tak jak zapowiadaliśmy z inicjatywy i na zaproszenie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Skalbmierzu, 5 grudnia, kilka minut po godzinie 17 do dzieci ze Skalbmierza, zgromadzonych w remizie naszej jednostki zawitał Święty Mikołaj.

Przeważnie Mikołaj do dzieci przybywa saniami. Tym razem jednak ze wzgledu na brak śniegu, Mikołaj musiał poprosić o pomoc strażaków ze Skalbmierza i do grzecznych dzieci przyjechał na dachu samochodu strażackiego.

Strażacy rozstawili Mikołajowi drabinę, aby mógł wejść do dzieci, po czym nastąpiła najbardziej oczkekiwana przez dzieci chwila, czyli wręczenie prezentów.

Nasze druhny i druhowie starały się wypełnić dzieciom wspólny wieczór organizuąc im rózne gry i zabawy.

Na rodziców i dzieci czekał także skromny poczestunek przygotowany rzez nasze druhny .

Bardzo się cieszymy, że nasz pomysł przyciągnął tak dużą liczbę dzieci i liczymy na to, że ten wieczór na długo zapadnie w ich pamięci. Dla nas, członków O.S.P. Skalbmierz, najwspanialszym prezentem, był widok uśmiechniętych i szczęśliwych dzieci.

Już dziś chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy właczyli sie w przygotowanie Mikołajkowego wieczoru w naszej remizie.

Wkrótce obszerna fotorelacja i materiał filmowy ze "Strażackich Mikołajek", a póki co kilka zdjęć i FILM z przyjazdu Mikołaja na dachu samochodu strażackiego.

 

Dołącz do nas
Google+