OSP Boszczynek
Rok 2017

Rok 2017

Podsumowanie roku 2017 naszej jednostki .

Nasza jednostka uczestniczyła w akcjach ratowniczo gaśniczych ćwiczeniach , zawodach sportowych uroczystościach państwowych  i koscielnych . W styczniu 29.01.2017 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu rodzinnego w miejscowości Gorzków . Kolejny wyjazd był 03.04.2017 pożar suchej trawy w miejscowości Gorzków . 28 maja odbyły się miejsko gminne zawody w Skalbmierzu gdzie nasza jednostka zajeła III miejsce . 30 maja uczestniczyliśmy w ćwiczeniach na obiekcie szkoły podstawowej i gimnazjum w Skalbmierzu . 2 lipca braliśmy udział w zawodach powiatowych w Kazimierzy Wielkiej gdzie zajeliśmy 7 miejsce . 10 lipca zadysponowani byliśmy do pożaru chlewni w miejscowości Małoszów . 14 sierpnia w naszej miejscowości doszło do pożaru ścierniska . 6 października wskutek silnego wiatru zastaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa w miejscowości Słonowice . 5 grudnia zadysponowani zostaliśmy do miejscowości Szczekarzów do pożaru budynku mieszkalno gospodarczego . 

Nasza jednostka wzbogaciła sie w 2017 roku w nowe węże ssawne , węże tłoczne , mostki przejezdowe , hełmy , buty , narzedzie holigan . 

Wszystkim jednostką życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i jak najmniej wyjazdów . Życzymy tyle powrotów co wyjazdów . 

Dołącz do nas
Google+