OSP Nagłowice
Akcja honorowego oddawania krwi

Akcja honorowego oddawania krwi

Dnia 01 maja 2015. w piątkowe przedpołudnie w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Nagłowicach odbyła się akcja honorowego oddawania krwi , zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Naglowicach oraz Kola Gospodyń Wiejskich.

Dnia 01 maja 2015. w piątkowe przedpołudnie w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Nagłowicach odbyła się akcja honorowego oddawania krwi , zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Naglowicach oraz Kola Gospodyń Wiejskich. Na apel zgłosiło się 30 osób, jednak po przeprowadzeniu badań przez lekarza z zespołu krwiodawstwa zostały zakwalifikowane 23 osoby, które łącznie oddały 10 litrów i 350 ml krwi.
Krew, oddana przez osoby uczestniczące w akcji krwiodawstwa pozwoli przeprowadzić kilka zabiegów i operacji ratujących życie i zdrowie osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Ochotnicza Straż Pożarna w Nagłowicach , składa serdeczne podziękowanie osobom, które oddały krew, jak również tym, które wyraziły chęć pomocy poszkodowanym, lecz ze względów zdrowotnych nie zostały zakwalifikowane do oddania krwi.

Dołącz do nas
Google+