OSP Nagłowice
 Promocja akcji honorowego krwiodawstwa.

Promocja akcji honorowego krwiodawstwa.

dniu 09.05.2016 druh z naszej jednostki Jacek Lato spotkał się z dziećmi w Szkole Podstawowej w Nagłowicach celem promowania akcji honorowego krwiodawstwa.

W dniu 09.05.2016 druh z naszej jednostki Jacek Lato spotkał się z dziećmi w Szkole Podstawowej w Nagłowicach celem promowania akcji honorowego krwiodawstwa.
Wraz z przedstawicielami Świętokrzyskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzili prelekcję dla dzieci o tematyce honorowego krwiodawstwa. Wyświetlony został film "Droga dawcy", przeprowadzono konkursy tematyczne, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny oraz poetycki związany z krwiodawstwem, wręczono nagrody i wyróżnienia.
Druh Jacek Lato jako Zasłużony krwiodawca odpowiadał na wiele pytań ze strony dzieciaków związane z tematyką oddawania krwi.
Na koniec każde z dzieci otrzymało zaproszenie dla rodziców i członków rodzin na akcję krwiodawstwa organizowane przez OSP w Nagłowicach. Najbliższa taka akcja odbędzie się 11.06.2016r.
Dzieci były bardzo zaangażowane i zainteresowane tematyką i wile z nich deklarowało, że w przyszłości na pewno zostaną honorowymi krwiodawcami.

Dołącz do nas
Google+