OSP Andrychów
Walne Zebranie w OSP Andrychów

Walne Zebranie w OSP Andrychów

W dniu 28.02.2015 r W naszej Jednostce Odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2014.

OSP Andrychów na zebraniu podsumowało 2014 rok. W minionym roku wyjechali 42 razy. Przepracowali w sumie 500 roboczogodzin.

Sprawozdanie z działalności straży wygłosił prezes OSP Andrychów Tadeusz Fary. Podsumowując działalność strażaków poinformował zarówno o uczestnictwie w 42 akcjach bojowych, aktywności sportowej strażaków oraz o pracach wykonywanych przy konserwacji sprzętu pożarniczego.

Podsumowana została również działalność Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Andrychów. Młodzi strażacy brali udział nie tylko w kursach i szkoleniach przyuczających ich do zawodu. Czynnie uczestniczyli również w imprezach kulturalnych jak np.:
- Święto Maciejowe organizowane przez parafię św. Macieja
- występowali w sztuce teatralnej wystawianej przez "Ja Nowy Teatr"

Tadeusz Fary przedstawił również plany na najbliższy rok. Główny cel to zakup lekkiego samochodu. Poza materialnymi dążeniami OSP Andrychów ma zamiar pozyskać również nowych członków.

W spotkaniu wziął udział burmistrz Tomasz Żak. Życzył strażakom wszystkiego dobrego w nowym 2015 roku. Wyraził nadzieję, że będzie to bezpieczny rok, w którym strażacy fachu będą mogli uczyć się na ćwiczeniach i turniejach, a jak najmniej będzie zdarzeń wymagających ich uczestnictwa w akcjach bojowych. Dziękował, że może być razem z nimi ponownie jako burmistrz drugiej kadencji.

Dołącz do nas
Google+