OSP Zakliczyn
Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny

W środę 22 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Zakliczynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez naszą jednostkę na poziomie gminnym.


Odbywał się on w dwóch kategoriach. Kategoria I – klasy I-III pod hasłem "KIEDY DZWONIĘ PO STRAŻ POŻARNĄ" oraz kategoria II – klasy IV – V pod hasłem „NIE WYPALAJ SUCHYCH TRAW”. Zwycięskie prace zostały zgłoszone do konkursu na poziomie powiatowym, który odbędzie się 8 maja br.
Konkurs ten miał na celu zainteresować dzieci ochroną przeciwpożarową, tradycją, życiem strażackich środowisk oraz edukacją dzieci w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie wystąpienia wszelkiego rodzaju zagrożeń, a także rozwinięciem uzdolnień plastycznych.
Ochotnicza Straż Pożarna w Zakliczynie składa podziękowania Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu za nadzór i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia oraz dzieciom za włożony wkład i okazane zaangażowanie w wykonaniu poszczególnych rysunków. Podziekowania kierujemy również do Burmstrza Miasta i Gminy Zakliczyn za ufundowanie nagród dla finalistów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a dzieciom zakwalifikowanym do etapu powiatowego życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

 

Zdjęcia autorstwa Marka Niemca - redaktora naczelnego miesięcznika Miasta i Gminy Zakliczyn "Głosiciel".

Dołącz do nas
Google+