OSP Żabno
13.05.15 Pożar garażu i stodoły

13.05.15 Pożar garażu i stodoły

Dnia 13 maja o godzinie 10:43 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze stodoły w Żabnie na ul. Dąbrowskiego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się również garaż w, którym znajdował się samochód.

Dnia 13 maja o godzinie 10:43 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze stodoły w Żabnie na ul. Dąbrowskiego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się również garaż w, którym znajdował się samochód. Działania straży na miejscu polegały na zabezpieczeniu terenu, rozwinięciu linii gaśniczej w celu podania trzech prądów wody w natarciu na palące się budynki. Z racji dużego zadymienia strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Gdy sytuacja została opanowania przystąpiliśmy do rozbiórki spalonych elementów konstrukcji stodoły, oraz garażu. Budynek gospodarczy uległ całkowitemu spaleniu.

więcej na osp.zabno.com

Dołącz do nas
Google+