OSP Tuchów
Świetna postawa naszej młodzieży

Świetna postawa naszej młodzieży

Kolejny raz nasza młodzież daje nam powody do satysfakcji. Tym razem świetnie zaprezentowali członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej podczas eliminacji gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Członkowie naszej młodzieżówki zajęli wysokie miejsca podczas eliminacji gminnych, czego efektem jest awans na szczebel powiatowy trójki z pięciorga startujących w eliminacjach gminnych młodych druhów z tuchowskiej OSP. Gminę Tuchów w kwietniowych eliminacjach będą reprezentowali:

SZKOŁA PODSTAWOWA – Anna Wąs (I miejsce w el. gminnych), SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA – Dominik Wąs i Karolina Sandecka (odpowiednio I i II miejsce). Tuż za nimi uplasował się Michał Wójcik, który zajął III miejsce w tej samej grupie wiekowej.

Ta dobra postawa naszej młodzieży to kolejny argument, który pokazuje, że warto pracować z młodzieżą, co szczególnie cieszy w przypadku takich sukcesów.

Gratulujemy oraz dziękujemy za świetną postawę i reprezentowanie naszej OSP a także życzymy sukcesów na kolejnych etapach.

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+