OSP Tuchów
W zgodzie z tradycją

W zgodzie z tradycją

Przez trzy dni (21-23 grudnia) na tuchowskim rynku spotkać można było, w dość nietypowej dla siebie roli, druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie. Jak się okazało przygotowana propozycja spotkała się z bardzo sympatyczną reakcją mieszkańców.

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, pod opieką druhów z Jednostki Operacyjno Technicznej rozdawali mieszkańcom Tuchowa i okolic sianko na wigilijny stół.

Sianko można było otrzymać nieodpłatnie, co wzbudziło zdecydowanie największe zdziwienie wśród osób, które je otrzymywały. Akcja przygotowana m.in. przez tuchowskich druhów spotkała się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy fakt, że w ciągu trzech kolejnych dni (w sumie 15 godzin) rozdaliśmy ponad 1000 sztuk woreczków z siankiem.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za życzenia świąteczne i noworoczne a także ciepłe słowa, które padły pod naszym adresem w ciągu tych trzech dni.

Słowa podziękowania kierujemy do osób, które pomogły nam w przeprowadzeniu akcji a są to: Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś, Radni Rady Miejskiej i Osiedlowej w Tuchowie (Jerzy Odroniec, Jacek Tyrka, Marek Krzemień, Paweł Jantoń) a także Pan Antoni Zieliński z Karwodrzy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

 

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+