OSP Tuchów
Premiera filmu "Gotowi by służyć" oraz...

Premiera filmu "Gotowi by służyć" oraz...

Wyjątkowo pozytywny odbiór filmu o służbie tuchowskich strażaków oraz ponad 3400 wyświetleń jego zapowiedzi na youtube:-)

Tuż przed godziną 20:00 w czwartkowy (19.09) wieczór na widowni tuchowskiego kina „Promień” zasiedli wspólnie strażacy z tuchowskiej OSP, Ich rodziny a także zaproszeni goście. Wśród uczestników premiery filmu „Gotowi by służyć” nie zabrakło przedstawicieli tuchowskiego samorządu oraz (co nas wyjątkowo cieszy) kilku „niespodziewanych” gości.

Po krótkim wprowadzeniu rozpoczęła się prezentacja materiału, który skrzętnie był gromadzony od kilkunastu miesięcy przez pomysłodawców i autorów filmu. Niemal godzinny film zrealizowany został z okazji tegorocznego jubileuszu 130 lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie i stał się okazją do pokazania codziennej służby pełnionej przez strażaków ochotników z tuchowskiej OSP.

Film został wyjątkowo ciepło przyjęty dlatego podjęto decyzję o zorganizowaniu jego ponownej projekcji dla szerszego grona widzów (w dniu 26 września o godzinie 20:00).

Zaproszenia na bezpłatny pokaz (1 i 2 osobowe) można będzie otrzymać m.in. podczas niedzielnych uroczystości jubileuszowych.

 

DODATKOWA INFORMACJA!!

Zapowiedź filmu "Gotowi by służyć" została wyświetlona ponad 3,4 tys. razy od momentu zamieszczenia na youtube (tj. w ciągu 3 tygodni!!). W związku z tym chcieliśmy poinformować, iż począwszy od przyszłego tygodnia (piątek) zaczynamy publikować poszczególne jego części, zaczynająć od fragmentu pokazującego ćwiczenia w Trenażerze Pożarowym. Wtedy też napiszemy coś więcej na temat samego filmu, genezy jego powstania  oraz (być może) uda się zamieścić kilka słów od autorów całego zamieszania.

Zapraszamy do uważnego śledzenia pojawiających się u nas informacji:-)...

 

W galerii kilka zdjęć z wczorajszego pokazu;-) - autor Maciej Maziarka

Dołącz do nas
Google+