OSP Tuchów
Wakacyjne spotkanie integracyjne w "Dolinie Białej"

Wakacyjne spotkanie integracyjne w "Dolinie Białej"

W minioną sobotę, dzięki gościnności właścicieli ośrodka rekreacji DOLINA BIAŁEJ w Tuchowie przy ulicy Długiej (tuż obok Strefy Aktywności Gospodarczej) zorganizowane zostało dla naszych druhów spotkanie integracyjne, w którym wzięli udział członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz pełnoletni członkowie naszej jednostki.

Od godziny 14 na obiektach ośrodka DOLINA BIAŁEJ najmłodsi druhowie pod opieką dorosłych, mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Na nasze dzieci i młodzież czekały m.in. dmuchany zamek, kula, jazda konna, pływanie łódką i rowerkiem wodnym a w międzyczasie smaczne dania z grilla.

Kilka godzin później na terenie ośrodka spotkali się starsi druhowie, którzy również mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji (szczególnie wiele radości przyspożyła nam kula;-)). Ponadto, czekały na nich muzyka i dobra zabawa przy grillu i ognisku.

Serdeczne podziękowania składamy właścicielom ośrodka DOLINA BIAŁEJ za gościnę i fantastyczne przyjęcie oraz profesjonalną organizację imprezy. Wszystkim, którzy planują przejażdżkę konną, imprezę integracyjną, rodzinną, firmową czy jakąkolwiek inną i chcieliby skorzystać z oferty serdecznie polecamy ofertę ośrodka. Szczegóły można znaleźć na FANPAGE'U oraz pod numerem telefonu +48 791012134 a już wkrótce także na stronie internetowej www.dolinabialej.pl

 

FaceBook

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+