OSP Tuchów

Kolejny festyn i...

Na zaproszenie organizatorów IV SANKTUARYJNEGO FESTYNU RODZINNEGO nasi druhowie zameldowali się w niedzielne (14.06) południe na parkingu przy ulicy Wysokiej w Tuchowie.

Wśród atrakcji przygotowanych dla uczestników festynu nie zabrakło oczywiście naszego „aktywnego miasteczka strażackiego”, kurtyny wodnej a także samochodów GBARt (Man), SD-30 (Jelcz), SLRr (Ford). Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostały konkursy drużynowe i indywidualne a w miasteczku rywalizowały pary (dziecko + osoba dorosła). Dzięki organizatorom festynu każdy z uczestników konkursów został nagrodzony. Nasze atrakcje cieszyły się sporym zainteresowaniem a miasteczko do późnych godzin popołudniowych oblegane było szczególnie przez najmłodszych. W obsługę miasteczka zaangażowani byli zarówno członkowie JOT-u jak i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Od godziny 20 nasi druhowie – zastęp z samochodem GBARt (Man) dbali o bezpieczeństwo uczestników koncertu zespołu Baciary, który odbył się w ramach wspomnianego festynu.

Jak się okazało, dla naszych druhów niedziela była wyjątkowo pracowita i to nie tylko ze względu na udział w festynie i koncercie. Szczegóły w kolejnym wpisie.

FaceBook

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+