OSP Tuchów
Daleki wyjazd – wyjątkowa okazja

Daleki wyjazd – wyjątkowa okazja

Delegacja z naszej jednostki wzięła udział w niecodziennej uroczystości, która odbyła się w piątek (23.01) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Głównym powodem naszego wyjazdu była uroczystość, podczas której po 32 latach pracy i służby, w stan spoczynku przeszedł długoletni i zasłużony oficer ostródzkiej straży, starszy kapitan Konrad Krajewski. Po głównej uroczystości na placu, wzięliśmy udział w rocznej naradzie.

Szczegółowe informacje na temat obu wydarzeń wraz z relacją fotograficzną można przeczytać i obejrzeć na stronie internetowej KP PSP w Ostródzie.

A teraz kilka słów w ramach przypomnienia i wyjaśnienia z gatunku „kto? kiedy? co?”, Przypomnijmy … st. kpt. Konrad Krajewski to funkcjonariusz KP PSP w Ostródzie, który w czerwcu 2010 roku wraz z st. sekc. Cezariuszem Banasiukiem oraz st. sekc. Pawłem Wroszkowskim prowadził działania w Tuchowie podczas powodzi. Ponownie st. kpt. Konrad Krajewski wraz z st. sekc. Cezariuszem Banasiukiem oraz st. sekc. Pawłem Wroszkowskim przyjechał do Tuchowa we wrześniu 2013 roku, tym razem jednak świętowali Oni wraz z nami jubileusz 130-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie.

Zdjęcie: K. Wereda, KP PSP Ostróda

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+