OSP Tuchów
Nowy cykl filmowy – PODSUMOWANIA – „IV kwartał 2013r.” [FILM]

Nowy cykl filmowy – PODSUMOWANIA – „IV kwartał 2013r.” [FILM]

Po wszelkiego rodzaju zebraniach, sprawozdaniach, informacjach uzupełniających oraz podsumowujących, już tylko jeden temat pozostał nam do „rozliczenia” i tym samym ostatecznego „zamknięcia” roku 2013.

Rok 2013 to dla naszej OSP pod względem filmowym projekt „Gotowi by służyć”, do którego materiał gromadziliśmy do sierpnia tegoż roku. Nagrywanie po tym miesiącu jednak się nie skończyło – niejako „siłą rozpędu” filmowanie działań ratowniczych trwa nadal.

Gdy przyszedł odpowiedni ku temu czas, zaczęliśmy zastanawiać się, w jaki sposób wykorzystać gromadzony przez nas materiał wideo. Pierwszą myślą było, by wzorem rzeszy innych jednostek, publikować po prostu jeden film zbiorczy, jako podsumowanie roczne naszych działań.

Doszliśmy jednak do wniosku, że, z racji dużej ilości tegoż materiału oraz w związku z tym, iż mamy jeszcze sporo ciekawych filmów z ostatnich miesięcy 2013r. (czyli okresu nieobjętego projektem „Gotowi by służyć”), najlepszym w naszym przypadku rozwiązaniem, będzie, kwartalna forma „sprawozdań”.

Przy okazji postanowiliśmy również skorzystać z ciekawej funkcjonalności Strefy Druha, a mianowicie ze statystycznych podsumowań naszych interwencji (liczba oraz rodzaj zdarzeń z okresu wrzesień-grudzień 2013 została przedstawiona na grafice poniżej).

Na pierwszy ogień poszła więc końcówka 2013 roku. Na filmie, wyjątkowo w tym przypadku, znalazło się jeszcze kilka ujęć z jednej z sierpniowych akcji.

Oglądając nasz materiał będziecie mogli zobaczyć wybrane ujęcia z działań ratowniczych opisanych każdorazowo w notkach publikowanych na Strefie Druha, a mianowicie:

  1. Pożar na stacji trafo
  2. "Trzynastego" - groźne dachowanie
  3. Zderzenie czołowe na DW977
  4. Kolizja - trzy pojazdy oraz wyjątkowo niepokojąca "prawidłowość"
  5. Prawdopodobne podpalenie drzewa
  6. Ślisko i niebezpiecznie na powiatowej
  7. Tuchowski poniedziałek "bogaty" w zdarzenia drogowe
  8. Wyjątkowo groźny wypadek w, "pechowych" ostatnio, Siedliskach
  9. Pożar nieużytków w grudniu? Alarm również i dla naszej OSP


Nie przedłużając, zapraszamy na film:-)

   osptuchow.pl   /   FaceBook   /   YouTube

Dołącz do nas
Google+