OSP Tuchów
„Gotowi by służyć” – DBAJĄC O WSPÓLNE DOBRO [film]

„Gotowi by służyć” – DBAJĄC O WSPÓLNE DOBRO [film]

Remonty, konserwacja, malowanie, odnawianie, budowa, montaż itd. – czyli nasi druhowie (i druhny) podczas wykonywania szeroko pojętych, prac gospodarczych.

Chwilę już nie publikowaliśmy u nas, dlatego postanowiliśmy dzisiaj odrobinę przyspieszyć premierę naszego kolejnego filmu z cyklu "Gotowi by służyć".

Co prawda, wg chronologii projektu, powinniśmy zamieścić teraz fragment pokazujący pożary traw i nieużytków, ale z racji tego, że panująca obecnie pogoda nijak się ma do tego typu zdarzeń, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu premiery tego konkretnie filmu na czas około wiosenny.

Dzisiaj natomiast, korzystając z okazji, że część naszych druhów montuje właśnie wyposażenie siłowni w tuchowskiej remizie, prezentujemy film, związany tematycznie z tego typu pracami.

Ten konkretnie fragment „Gotowych by służyć” powstał z dwóch powodów:
- po pierwsze dlatego, że prace tego typu to nieodzowny element służby strażaków OSP,
- po drugie, chcieliśmy, aby i inni, niezwiązani bezpośrednio ze strażą, ludzie wiedzieli, że służba strażacka to nie tylko udział w akcjach, ratowanie życia i mienia, ale również mnóstwo czasu i wysiłku poświęconego trosce o nasze wspólne dobro jakim jest remiza i powierzony naszej opiece sprzęt.

Nie przedłużając, prezentujemy kolejny fragment projektu „Gotowi by służyć” tj. „Dbając o wspólne dobro”.

 

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+