OSP Tuchów
"Rozliczamy się" z rokiem 2013 - fotograficznie

"Rozliczamy się" z rokiem 2013 - fotograficznie

Uzupełniamy zaległości fotograficzne z 2013 roku (okres "przed Strefą")

10 lipca 2013r. to dzień, w którym rozpoczęliśmy zamieszczanie materiałów odnośnie naszej jednostki na Strefie Druha.
Miesiąc później (13 sierpnia) po raz pierwszy dodaliśmy informacje na temat naszych wyjazdów alarmowych.

Rozpoczynając tutaj naszą "działalność", zastanawialiśmy się czy, wzorem innych jednostek, uzupełniać dane odnośnie wyjazdów z okresu „przed Strefą” oraz, ewentualnie, jak daleko wstecz sięgać – czy ograniczyć się tylko do działań z 2013 roku, czy może uzupełnić dane o wszystkie informacje na temat akcji jakimi dysponujemy.

Doszliśmy jednak do wniosku, że wiadomości te będą już po prostu nieaktualne (przez co mniej interesujące) a coraz to nowszych zdarzeń ciągle przybywa. Z tego powodu postanowiliśmy "odciąć" wydarzenia „z przed Strefy” i skoncentrować się tylko i wyłącznie na naszej bieżącej działalności. Tym bardziej, że ciągle brakowało nam wolnego czasu (przygotowania do obchodów 130lecia, prace nad filmem „Gotowi by służyć” itd. itp. - naprawdę mieliśmy co robić;-)).

Teraz jednak, kiedy pewne sprawy zostały zakończone a inne uporządkowane, kiedy ostatecznie „rozliczamy się” z 2013 rokiem (zestawienia, podsumowania itp.), postanowiliśmy wrócić do początku roku 2013 i podzielić się z Wami wybranymi, niepublikowanymi dotąd na Strefie, zdjęciami z miesięcy od stycznia do lipca, czyli z okresu bezpośrednio poprzedzającego nasz początek działalności na Strefie. Wcześniejsze lata zdecydowaliśmy, że sobie "darujemy";-).

Wszystkie publikowane dzisiaj zdjęcia zostały wykonane kamerą (kamerami), niejako „przy okazji”, podczas zbierania materiałów do projektu „Gotowi by służyć”. Część ujęć możecie już znać z publikowanych przez nas wcześniej filmów, część pochodzi z fragmentów dotąd przez nas nieudostępnianych (głównie pożary).

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych zdjęć. Po więcej zapraszamy do naszej galerii, gdzie założyliśmy osobny folder z fotografiami z akcji z ww. okresu.

Zapraszamy do oglądania:-)

GALERIA AKCJE 2013 [styczeń-lipiec]


www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+