OSP Tuchów
„Gotowi by służyć” – POSZUKIWANIA [film]

„Gotowi by służyć” – POSZUKIWANIA [film]

Ostatni w tym roku fragment naszego filmu. Dzisiaj krótko i zwięźle - poszukiwania osób zaginionych. Film z pozdrowieniami dla ochotników z GPR OSP Kęty:-).

Na szczęście tego typu służba nie zdarza się nam zbyt często, ale są jednostki, które wręcz specjalizują się w tego rodzaju zadaniach - mamy tu m.in. na myśli kolegów ochotników z GPR OSP Kęty, których chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie pozdrowić:-).

Niemniej jednak, założeniem naszego filmu, było pokazanie strażaków ochotników podczas wykonywania wszystkich (lub prawie wszystkich) rodzajów służby. Tak się wyjątkowo zdarzyło, że w czasie gromadzenia materiału do naszego projektu, zostaliśmy zadysponowani do poszukiwania osoby, co do której występowało podejrzenie utonięcia.

Dzisiejszy film jest o tyle ciekawy, że poszukiwania prowadzone były m.in. przy użyciu amfibii, a całość materiału zarejestrowana została przy wykorzystaniu kamerki GoPro, zamontowanej przy pomocy szelek na klatce piersiowej strażaka. Film pokazuje nie tylko same poszukiwania, ale również ciężką pracę strażaków podczas "walki" z niedogodnościami wynikającymi z ukształtowania terenu.

 

Zapraszamy do oglądania:-)

www.osptuchow.pl             FaceBook            YouTube

 

 

 

 

Dołącz do nas
Google+