OSP Tuchów
Nasz film w ogólnokrajowej telewizji!

Nasz film w ogólnokrajowej telewizji!

Niespodziewany telefon i miła niespodzianka - nasz materiał filmowy wykorzystany i wyemitowany w paśmie informacyjnym SUPERSTACJI.

Gdy kilka minut po powrocie z akcji na ul. Kazimierza Wielkiego w remizie rozległ się dźwięk telefonu, zapewne nikt z nas nie spodziewał się , kto i w jakim celu dzwoni.

Po kilku pierwszych słowach rozmowy wszystko stało się jasne. Okazało się, że redaktor jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych zadzwonił do nas z pytaniem o możliwość wykorzystania naszego filmu "NIE WYPALAJ! NIE ZABIJAJ!" w przygotowywanym przez Niego materiale na temat plagi wypalania traw.

Oczywiście zgodziliśmy się i po kilku drobnych ustaleniach odnośnie szczegółów technicznych (sposobu przekazania filmu oraz najdogodniejszego dla telewizyjnych montażystów formatu pliku), udostępniliśmy nasz film.

Ostatecznie film ukazał się w wiadomościach o godzinie 20:15  w wieczornym paśmie informacyjnym stacji telewizyjnej: SUPERSTACJA.

W tej chwili można go obejrzeć na stronie telewizji pod linkiem - PLAGA WYPALANIA TRAW.

 

 

Nasz oryginalny film przestrzegający przed wypalaniem traw można już od jakiegoś czasu oglądać na naszym kanale youtube:

 

FaceBook

www.osptuchow.pl

 

Dołącz do nas
Google+