OSP Tuchów
I znowu ta "nieszczęsna" 977 [relacja tv]

I znowu ta "nieszczęsna" 977 [relacja tv]

Kolejny już w tym roku wypadek w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977, której bardzo niebezpieczny odcinek przebiega przez Tuchów.

W sobotnie (18.04) popołudnie, o godzinie 12:26 otrzymaliśmy nakaz wyjazdu do zdarzenia drogowego na ulicy Tarnowskiej w Tuchowie. Z naszej remizy wyjechał zastęp samochodem GBARt i tego samego typu pojazdem wyjechali zawodowcy z Posterunku Czasowego Państwowej Straży Pożarnej w Siedliskach.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe, którymi podróżowało w sumie 4 osoby. W wypadku najbardziej poszkodowana została kierująca samochodem marki Toyota, w której pojazd uderzyła Honda. Siła uderzenia była na tyle duża, że Toyota uderzyła z kolei w stojące przed nią Audi. W wyniku zdarzenia kierująca Toyotą została najbardziej poszkodowana i zabrana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Na miejscu swoje czynności oprócz dwóch zastępów straży pożarnej i jednego zespołu pogotowia ratunkowego, prowadzili policjanci z Tuchowa i Tarnowa.

W trakcie prowadzonych czynności ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Działania trwały ok. półtorej godziny.

Szczegóły zdarzenia oraz MATERIAŁ FILMOWY z miejsca wypadku przygotowała Tarnowska.TV.

 

www.osptuchow.pl

 

Dołącz do nas
Google+