OSP Tuchów

Bardzo niebezpiecznie na Mickiewicza - 2 interwencje w ciągu kilkunastu minut

Usuwanie skutków potrącenia pieszego oraz zderzenie "malucha" z samochodem ciężarowym

Dwie interwencje podczas jednego wyjazdu z remizy to dotychczasowy bilans dzisiejszego dnia.

O godzinie 12:23 otrzymaliśmy nakaz wyjazdu na ulicę Mickiewicza w Tuchowie, gdzie policjanci poprosili o pomoc przy usuwaniu skutków wypadku drogowego, w którym kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206 potrąciła na przejściu dla pieszych mężczyznę. W momencie, gdy kończyliśmy działania otrzymaliśmy zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu, do którego doszło w Tuchowie na ulicy … Mickiewicza (na skrzyżowaniu z ulicą Kolejową).

Tym razem doszło do zderzenia samochodu osobowego marki fiat 126p z samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych ale uszkodzeniu uległy pojazdy, z których na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne. Na miejsce zadysponowano również zastęp z Posterunku Czasowego PSP w Siedliskach. Przy użyciu środka Sintan zneutralizowaliśmy substancje ropopochodne i po kilkunastu minutach również tutaj działania zostały zakończone.

Podczas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 977 był bardzo utrudniony z czasowym całkowitym wstrzymywaniem go oraz wprowadzanym cyklicznie ruchem wahadłowym.

Sporym utrudnienie podczas obu interwencji a zwłaszcza dojazdu do ulicy Mickiewicza był spory ruch związany m.in. z wtorkowym targiem na tuchowskim rynku.

 

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+