OSP Tuchów
Wypadek na skrzyżowaniu

Wypadek na skrzyżowaniu

W czwartkowe (07.11) popołudnie o godzinie 12:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Kopernika w Tuchowie.

Do zdarzenia z naszej remizy wyjechał zastęp samochodem GBARt, dodatkowo zadysponowano również zastęp PSP z Posterunku Czasowego w Siedliskach.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy następującą sytuację: dwa uszkodzone samochody osobowe stały częściowo na jezdni a częściowo na chodniku i pasie zieleni. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące oplem. Przed naszym przyjazdem, na miejscu działania prowadził patrol policji i zespół pogotowia ratunkowego a poszkodowane osoby znajdowały się w karetce. Kierujący oplem z podejrzeniem urazu kręgosłupa szyjnego oraz pasażerka opla zostali zabrani do szpitala.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów i kierowaniu ruchem do czasu przyjazdu policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Tarnowa a także podczas prowadzonych przez nich działań. Po zakończonych czynnościach policyjnych oba samochody zostały usunięte na pobliski parking. Po niespełna dwóch godzinach zastępy wróciły do swoich remiz.

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+