OSP Tuchów
"Trzynastego" - groźne dachowanie

"Trzynastego" - groźne dachowanie

Samochód osobowy zjechał z drogi, wpadł do rowu uderzając w betonowy przepust, a następnie "koziołkował" wypadając z powrotem na jezdnię...

Niemal miesiąc minął od naszej ostatniej interwencji. Względny spokój przerwany został w niedzielne (13.10) popołudnie, kiedy to zadysponowani zostaliśmy do zdarzenia drogowego.

Nakaz wyjazdu do zdarzenia w miejscowości Zabłędza, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 otrzymaliśmy o godzinie 16:37. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i wpadając do rowu, uderzyła w przydrożny mostek. Następnie samochód przekoziołkował i zatrzymał się na jezdni (kołami do góry).

W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca, która sama podróżowała pojazdem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, neutralizacji wycieków oraz postawieniu samochodu na koła i usunięcie go z pasa drogowego. Poszkodowaną zajął się zespół pogotowia ratunkowego, który dotarł na miejsce zdarzenia przed strażakami. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły 3 zastępy strażaków oraz policja i pogotowie ratunkowe.

 

www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+