OSP Tuchów
Wypadek na wojewódzkiej

Wypadek na wojewódzkiej

Czwartkowy (18.06) poranek przyniósł nam interwencję związaną ze zdarzeniem na drodze wojewódzkiej nr 977, w którym brały udział: samochód osobowy oraz ciężarowy.

O godzinie 7:49 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Tarnowskiej w Tuchowie. Ponieważ zgłoszenie na numer alarmowy do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie wpłynęło kilka minut po zdarzeniu, na miejscu jako pierwsi zjawił się zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przyjeździe naszego zastępu GBARt (Man) oraz zastępu z Posterunku Czasowego PSP w Siedliskach, zastaliśmy następującą sytuację: droga wojewódzka była całkowicie zablokowana, poszkodowana (kierująca samochodem osobowym) znajdowała się w karetce.

Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, zneutralizowaliśmy wycieki a następnie w porozumieniu z obecnymi na miejscu policjantami, zorganizowaliśmy objazdy. Ostatecznie osoba poszkodowana, decyzją załogi ZRM została zabrana do szpitala.

Po wykonaniu swoich czynności przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego oba pojazdy uczestniczące w wypadku zostały usunięte z drogi a ruch przywrócono. Po dwóch godzinach od wyjazdu, wszystkie służby zakończyły działania i wróciły do miejsca stacjonowania.

Relacja telewizyjna z miejsca zdarzenia - Tarnowska.tv

www.osptuchow.pl

FaceBook

Dołącz do nas
Google+