OSP Tuchów
Dwie osoby poszkodowane po uderzeniu w betonowy przepust

Dwie osoby poszkodowane po uderzeniu w betonowy przepust

Dwa tygodnie minęły od ostatniej odnotowanej w naszych statystykach interwencji, którą było zabezpieczenie imprezy masowej. W sobotę (15.05) przypomniała o sobie droga wojewódzka nr 977.

O godzinie 11:23 otrzymaliśmy nakaz wyjazdu do miejscowości Zabłędza, gdzie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen Polo.

Na miejsce zadysponowano także zawodowców z Posterunku Czasowego PSP w Siedliskach oraz pogotowie ratunkowe i policja.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, nasi druhowie zastali następującą sytuację. Na łuku drogi samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w mostek wjazdowy na jedną z posesji. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali dwaj mężczyźni podróżujący samochodem, których ostatecznie do szpitala przetransportowały dwie karetki pogotowia. Po zakończeniu działań ratowniczych, swoje czynności rozpoczęli policjanci z wydziału ruchu drogowego KP w Tarnowie. Nasze działania polegały na: udzieleniu pomocy poszkodowanym do czasu przybycia zespołu pootowia ratunkowego, odpięciu akumulatora, neutralizacji wycieku płynów ekspolatacyjnych, a po zakończeniu działań przez policjantów z wydziału ruchu - usunięcie pojazdu z rowu i zabezpieczenie go w wyznaczonym miejscu.

W działaniach uczestniczyli: druhowie z OSP Tuchów, PSP Tarnów Posterunek Siedliska, dwa zespoły ratowników pogotowia, Policja oraz Wydział Drogowy.

 

www.osptuchow.pl

FaceBook

 

Dołącz do nas
Google+