OSP Tuchów
Wypadek na zakręcie w Zabłędzy

Wypadek na zakręcie w Zabłędzy

Jedna poszkodowana osoba oraz dwa uszkodzone samochody to bilans zdarzenia do któregoo wezwani zostaliśmy dzisiaj przed godziną 9:00.

Z naszej remizy do zdarzenia wyjechał zastęp samochodem GBARt (MAN). Do zdarzenia zadysponowano również zastęp z Posterunku Czasowego PSP w Siedliskach (GCBARt) oraz policję.

Po dotarciu na miejsce, zastaliśmy uszkodzone dwa samochody: Toyotę znajdującą się na środku jezdni (blokującą DW 977) oraz Seata, który znajdował się w rowie.

Kierujący pojazdami znajdowali się już pod opieką zespołu pogotowia ratunkowego.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji płynów ekspolatacyjnych wyciekłych z uszkodzonych samochodów oraz zorganizowaniu tymczasowego objazdu dla samochodów jadących od strony Tuchowa (wraz z kierownaiem ruchem wahadłowym).

Po zakończeniu działań przez Policję, strażacy usunęli uszkodzoną Toyotę w bezpieczne miejsce oraz uprzątneli, pozostałe na drodze, części uszkodzonych pojazdów

W wyniku zderzenia, poszkodowany został jeden z kierowców. Został on zabrany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

Działania ratunkowe trwały nieco ponad godzinę. Po tym czasie strażacy wrócili do remizy.

 

 www.osptuchow.pl

Dołącz do nas
Google+