OSP Siedliska
Prośba o przekazanie 1% podatku

Prośba o przekazanie 1% podatku

Szanowni Państwo, rozpoczął się okres składania deklaracji podatkowych za rok ubiegły, to też zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku na naszą OSP. Są to dla nas pieniądze niezwykle ważne, które są dla nas wkładem własnym do uzyskiwanych dotacji z KSRG i innych instytucji na zakup sprzętu.

Dzięki tym montażom finansowym w skład, których wchodził 1% podatku przekazany na naszą OSP, w zeszłym roku zakupiliśmy detektor 4-gazowy do pomiaru stężeń niebezpiecznych, a wcześniej drabinę 3-przęsłową czy też umundurowania specjalne. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim osobom, które nam wtedy przekazały 1% podatku.Byśmy dalej mogli nieść pomoc potrzebującym w jak najbardziej profesjonalny sposób, potrzebujemy pozyskiwać sprzęt ratowniczy oraz wymieniać ubrania specjalne, to też tym bardziej zwracamy się do Państwa, a przekazanie nam w rozliczeniu podatkowym tego 1%. 

Jednostkę można wesprzeć poprzez wpisanie w rubryce numer KRS: 0000116212, a w rubryce cel szczegółowy: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SIEDLISKACH, 33-172 SIEDLISKA 232A. 

Z góry dziękujemy za udzielone wsparcie,
Strażacy OSP Siedliska.

Dołącz do nas
Google+