OSP Siedliska
Sukces członka naszej MDP

Sukces członka naszej MDP

W środę (11.03.2020r.) w Domu Kultury w Tuchowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Naszą OSP, jak i Szkołę Podstawową w Siedliskach, reprezentowali, w kategorii szkoły podstawowe 1-6: Marcin Gacek i Eryk Niewola, w kategorii szkoły podstawowe 7-8: Aleksander Burszewski i Karol Czopek, oraz szkoły ponadgimnazjalne: Kamil Wróbel i Konrad Opałka.

Uczestnicy tych eliminacji musieli rozwiązać najpierw test wiedzy, po napisaniu którego były wyłaniane 3 najlepsze osoby w każdej kategorii, które przechodziły do części ustnej, gdzie losowały one 3 pytania i musiały na nie odpowiedzieć. Sztuka ta udała się zarówno Aleksandrowi i Karolowi, którzy w swojej kategorii dostali się do najlepszej trójki.

Po części ustnej okazało się, że Karol Czopek zajął 2 miejsce, a Aleksander Burszewski 3. Z tego miejsca gratulujemy im sukcesu. Należy dodać, że Karol zakwalifikował się do eliminacji powiatowych w Tarnowie i będzie reprezentował naszą OSP i Gminę Tuchów, ponieważ 2 pierwsze miejsca w każdej kategorii były premiowane awansem do dalszego etapu konkursu.

Dołącz do nas
Google+