OSP Siedliska
Gminne eliminacje OTWP

Gminne eliminacje OTWP

W czwartek 21 marca w Domu Kultury w Tuchowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W eliminacjach tych brały udział m.in. osoby, które zostały wyłonione w eliminacjach środowiskowych w Szkole Podstawowej w naszej miejscowości, a w grupie najstarszej członkowie MDP naszej OSP. Uczestnicy tego konkursu najpierw pisali test, a trójka najlepszych osób z każdej kategorii brała udział w części ustnej, skąd była wyłaniana najlepsza dwójka, by reprezentować gminę Tuchów w eliminacjach powiatowych.

W kategorii najmłodszej (klasy 1-6 szkoły podstawowej) sukces odniósł Karol Czopek, który reprezentował Szkołę Podstawową w Siedliskach, a zarazem jest członkiem naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Po zaciętej rywalizacji i dogrywce zajął 3 miejsce.

W grupie II (klasy 7-8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum) duży sukces odniosła Alicja Borgula reprezentująca Szkołę Podstawową w naszej miejscowości, która zajęła 2 miejsce i przeszła do eliminacji powiatowych konkursu. Z tego miejsca życzymy Alicji powodzenia na dalszym etapie. :)

W grupie III (szkoły ponadgimnazjalne) o pechu może mówić Konrad Opałka, reprezentujący naszą OSP, któremu zabrakło 1 pkt, by móc walczyć w części ustnej o udział w eliminacjach powiatowych.

Dołącz do nas
Google+