OSP Siedliska
Ogłoszenie i podziękowanie

Ogłoszenie i podziękowanie

Ogłoszenie o walnym zebraniu sprawozdawczym za rok 2017 oraz podziękowanie za dotychczasowe wsparcie jednostki, więcej szczegółów poniżej...

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach serdecznie zaprasza wszystkich druhów strażaków oraz sympatyków naszej jednostki, a także osoby wyrażające chęć wstąpienia w szeregi naszej OSP na walne zebranie sprawozdawcze z działalności OSP Siedliska za rok 2017. Zebranie odbędzie się 27 stycznia 2018 roku (sobota) w budynku remizy OSP Siedliska o godzinie 16:30. Przypominamy, że członkowie OSP mają OBOWIĄZKOWO pojawić się na zebraniu. Serdecznie zapraszamy. :)

Chcielibyśmy podziękować wszystkim mieszkańcom Siedlisk, którzy wsparli finansowo naszą jednostkę poprzez zakup kalendarzy strażackich na rok 2018. Dziękujemy za miłe przyjęcie naszych strażaków, którzy roznosili kalendarze i za zaufanie, którym nas darzycie. Pieniądze te zostaną wydane na wsparcie działalności statutowej naszej OSP, współpracę z młodzieżą oraz bieżące wydatki związane z utrzymaniem gotowości bojowej naszej jednostki. Z tej okazji Zarząd OSP zamówił Mszę Świętą za wszystkich darczyńców, którzy wsparli naszą jednostkę. Zostanie ona odprawiona w najbliższym czasie, a jej data zostanie podana na ogłoszeniach duszpasterkich.

Dołącz do nas
Google+